विश्वकप छनाैट खेलमा नेपाल र कुवेतबीच भुटानकाे रंगशाला खेल्दै

81
काठमाडौं / विश्वकप २०२२ तथा एएफसी एसियन कप २०२३ को संयुक्त छनोट अन्तर्गतको नेपाल र कुवेतबीचको खेल मंगलबार हुँदैछ ।

भुटानको चाङ्लीमिथाङ रंगशालामा हुने खेलमा नेपाली टोलीले कुवेतविरुद्ध यसअघिको हार बिर्साउने लक्ष्य बनाएको छ । नेपालको होम गेमका रुपमा रहेको खेल दशरथ रंगशालाको काम समयमा पुरा नहुँदा नेपालले तटस्थ भूमिका रुपमा भुटानलाई छानेको हो । नेपाली टोलीका प्रशिक्षक योहान कालिनले कुवेतविरुद्धको खेल महत्वपूर्ण रहेको जनाउँदै  कुवेतविरुद्ध पुनरागमन गर्ने जनाए ।

‘यो महत्वपूर्ण खेल हो । हामी राम्रो खेल्दै खेलमा फर्किने लक्ष्य छ,’ प्रशिक्षक कालिनले प्रि म्याच कन्फ्रेन्समा भने, ‘म खेलाडीमा फोकस छु । जति यहाँ उपलब्ध छन् । खेलाडी राम्रो खेल्ने पक्षमा छन् ।’

मुख्य प्रशिक्षक कालिनले नेपाल अन्य टिमसँगको खेल जस्तै राम्रो खेल्ने जनाएका छन् । ‘हामी अन्य टिमसँगको खेल जस्तै राम्रो खेल्ने लक्ष्यमा छौं । कुवेत छनोटका खेलहरुमा राम्रो प्रदर्शन गरिरहेको छ । तर, हामी आत्मविश्वासी छौं ।’

विपक्षी टोलीका मुख्य प्रशिक्षकले नेपाललाई सामान्य रुपमा नहेरेको तर, आफुहरु ३ अंकका लागि खेल्ने जनाएका छन् । ‘हामी राम्रो खेल्ने प्रयास गर्दै ३ अंक जोड्ने लक्ष्यमा छौं । नेपाललाई सामान्य रुपमा हेरेका छौनौं । नेपाल कमजोर टिम होइन । तर, यहाँको माहोलले नेपालको पक्षमा हुनेछ । उनीहरुका लागि यो मौसमले साथ दिनेछ ।’ नेपालका कप्तान किरण चेमजोङले नेपाल कुवेतविरुद्ध कडा टक्कर दिन तयार रहेको जनाएका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here