मुकेश चौरसिया हत्याकाण्डको मुद्दा दर्ता

10

वीरगंज- जिल्ला न्यायाधिवक्ताको कार्यालयको निर्देशनमा एक सातापछि प्रहरीले मुकेश चौरसिया हत्याकाण्डको मुद्दा दर्ता गरेको छ । बुधवारदेखि जिल्ला न्यायाधिवक्ताको कार्यालय सञ्चालनमा आएपछि नेकपाका नेता, कार्यकर्ताहरुले उजूरी दर्ता गरिदिन आग्रह गरेपछि जाहेरी दर्ता भएको बताइएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय, पर्साले १२ जनाविरूद्ध परेको कर्तव्य ज्यानको जाहेरी मुद्दा दर्ता भएको जानकारी गराएका छन् ।

नेकपा विन्ध्यवासिनीका सचिव मुकेश चौरसिया झडपमा परी घाइते भएको र भोलिपल्ट उनको निधन भएको थियो । त्यसपछि उनको हत्यामा संलग्न भएकाहरुलाई कारबाईको माग गर्दै गर्दै जाहेरी दिएपनि जिप्रका, पर्साले मुद्दा दर्ता गराएको थिएन । घटना भएको सात दिनपछि जिल्ला न्यायाधिवक्ताको कार्यालयको निर्देशनमा मुद्दा दर्ता भएको जिप्रका, पर्साले जनाएको छ ।

यसअघि बुधवारपनि नेकपाका नेता, कार्यकर्ताहरुले प्रदर्शन गर्दै सडक अवरुद्ध गरेका थिए । घटनामा संलग्न रहेका तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ

वीरगंज, १३ कात्तिक । जिल्ला न्यायाधिवक्ताको कार्यालयको निर्देशनमा एक सातापछि प्रहरीले मुकेश चौरसिया हत्याकाण्डको मुद्दा दर्ता गरेको छ । बुधवारदेखि जिल्ला न्यायाधिवक्ताको कार्यालय सञ्चालनमा आएपछि नेकपाका नेता, कार्यकर्ताहरुले उजूरी दर्ता गरिदिन आग्रह गरेपछि जाहेरी दर्ता भएको बताइएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय, पर्साले १२ जनाविरूद्ध परेको कर्तव्य ज्यानको जाहेरी मुद्दा दर्ता भएको जानकारी गराएका छन् ।

नेकपा विन्ध्यवासिनीका सचिव मुकेश चौरसिया झडपमा परी घाइते भएको र भोलिपल्ट उनको निधन भएको थियो । त्यसपछि उनको हत्यामा संलग्न भएकाहरुलाई कारबाईको माग गर्दै गर्दै जाहेरी दिएपनि जिप्रका, पर्साले मुद्दा दर्ता गराएको थिएन । घटना भएको सात दिनपछि जिल्ला न्यायाधिवक्ताको कार्यालयको निर्देशनमा मुद्दा दर्ता भएको जिप्रका, पर्साले जनाएको छ ।

यसअघि बुधवारपनि नेकपाका नेता, कार्यकर्ताहरुले प्रदर्शन गर्दै सडक अवरुद्ध गरेका थिए । घटनामा संलग्न रहेका तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here