गायिका गंगा महर्जनकाे नेपाली भाषाकाे पहिलाे म्यूजिक भिडियाे सार्वजनिक

24

काठमाडौं -नेपालभाषा सांगितिक जगतमा आफ्नै बेग्लै पहिचान कायम गर्न सफल भएकी गायिका   गंगा महर्जनले  नेपाल संवत ११४१ को नयाँ वर्षकाे  अवसरमा पहिलाे  नेपाली भाषाको  न आशा भो तिम्रो न त हुनेको कुनै भर बोलको म्यूजिक भिडियाे सार्वजनिक भएकोे  छ । नेवाः एफएम, नेवाः एचडी टीभीमा कार्यक्रम सञ्चालिका समेत रहेकी गायिकाले याेे भन्दा पहिला नेपाल भाषाकाे  आफ्नै  सोलो एल्बम स्वनिगःया नेवाः विमोचन गरेका थिए  ।

निर्देशनमा पहिलो पटक पाइला राखेका  अभिनव जोशीको  यस गीतमा चर्चित मोड्ल सुष्मा राना कार्की  राजीव जंग बस्नेतको अभिनय रहेको छ । साथै  छायांकन र सम्पादन मनोज रत्न शाहीको रहेको छ ।

कार्यक्रममा  नेवाः एचडीका  प्रमुख नविन जोशी, लोककवि राजभाई जकःमि, निर्देशक शोभित बस्नेतले धारणा राखेका थिए । यस गीतमा  शब्द बसन्त बित्यासी थापाको संगीतकार  राजु सिंहको संगीतमा फनिन्द्र राईको संगीत संयोजन रहेको छ ।  म्युजिक भिडियो म्स्टूडियो पर्पलमा शरण छिनामले रेकर्डिंग गरेका थिए भने  सुमन खड्काले  मिक्सिङ्ग गर्नु भएको  थियो । 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here