म्ंसिर १० देखि हस्तकला व्यापार मेला तथा अन्तर्राष्ट्रिय गरगहना प्रदर्शनी

308

कठमाडौँ, २२ असोज– आगामी मंसिर १० देखि १३औँ हस्तकला व्यापार मेला तथा नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय जेम एण्ड ज्वेलरी एक्स–पो आयोजना हुने भएको छ । नेपाल हस्तकला महासंघ तथा सुन चाँदी व्यवसायी महासंघको संयुक्त आयोजना हुन लागेको मेलामा पाँच दिनसम्म अर्थात मंसिर १४ गतेसम्म सञ्चालन हुने आयोजकले जनाएको छ ।

काठमाडौको भृकुटीमण्डपमा सञ्चालन हुने मेलामार्फत नेपाली हस्तकला तथा गरगहनाको प्रवद्र्धन र विकासमा सहयोग पुग्ने आयोजकले विश्वास लिएको छ । मेलामा हस्तकलाका २०० तथा रत्न तथा आभूषणका १०० बिक्री कक्ष राखिने छ । आयोजकले विहिबार राजधानीमा पत्रबकार सम्मेलनको आयोजना गरि मेलाको बारेमा जानकारी दिएको हो ।

मेलामा पस्मिना, उनबाट बनेका सामग्री, फेल्टका उत्पादन, सिल्कका उत्पादन, कटन सामग्री ढाका उत्पादन तथा रत्न तथा आभुषणसम्बन्धी स्टलहरु रहने जनाइएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here