सहमतिको विषयलाई बेलुन बनाएर फुकिरहन आवश्यक छैनः प्रम ओली

18

काठमाडौ, प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेकपाका अर्का अध्यक्ष पुष्पकल दाहालसँग पार्टी एकीकरणका क्रममा भएका सहमतिलाई लिएर अनावश्यक टिप्पणी र्ग आवश्यक नरहेको बताएका छन् । शुक्रबार दिल्लीबाट स्वदेश फर्किने क्रममा पत्रकार ऋषि धमलासँग कुरा गर्दै उनले सहमतिको विषय गत वर्ष भएकाले अहिले यसलाई बेलुन बनाएर फुकिरहन आवश्यक नरहेको बताएका हुन् । उनले गत वर्ष सार्वजनिक भइसकेको विषयलाई अहिले नै ठूलो समस्या आएजसरी उचालिएको बताएका छन् । उनले यो विषय जनता र कार्यकर्तामा सन्देश पैदा गर्न गरी चर्चा गर्नुपर्ने विषय नै नभएको बताएका छन् । उनले कतिपय व्यक्तिले देशको विकास र समृद्धितर्फ भन्दा पनि नराम्रो कुराको मात्र पछि लागेको भन्दै यसले आफूलाई आश्चर्य लागेको बताए ।
नेकपाका अर्का अध्यक्ष एवं पूर्व प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले प्रधानमन्त्री ओली र आफूबीच आलोपालो सत्ता चलाउने सहमति भएको भन्दै त्यो कुरा ओलीले पालना गर्ने बताएका थिए । त्यसपछि सरकार परिवर्तनको विषयले नेपालको राजनीतिमा बहसको रुप लिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here